| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva unde pot gasi sneakersi modelul acesta dar la un pret mic? http://images2.okr.ro/......00_700.jpg funda! mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Pe standard shoes ai incercat?

| RebeleGirl a răspuns (pentru Tinna666):

Hey.buna! Am cautat acum dar scrie ca nu exista nici un produs... sadmersi oricum happy

| Tinna666 a răspuns:

Am vazut dupa ce ti-am scris laughing
Nu ti-am zis intamplator acest site.anul trecut mi-am comandat o pereche de sneakersi de pe acel site si aveau o gramada de modele.pentru mine a fost un soc sa vad ca nu mai au produse

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta happy

| RebeleGirl a răspuns (pentru Tinna666):

Stai linistita! :*