| Pătrunjăl a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot comanda haine dar sa platesc in dolari? Si care sa livreze in Romania?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De oriunde ai comanda din afara RO oricum vei fi obligat sa faci plata online, asa ca e irelevant in ce valuta e, conversia se face automat.

Daca te astepti la o plata ramburs pentru produse din afara RO, nu se poate

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Www.gojane.com livreaza si spre Romania sau www.victoriassecret.com

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai dolari? da i aicilaughing citi dolari ai? sunt de pe pătrunjel?

| Pătrunjăl explică (pentru CristiDinBucuresti):

Chiar ai simtit nevoia sa raspunzi la misto?

| Pătrunjăl explică:

Hah,ce gluma

| Pătrunjăl explică:

Hai lasa-ma
am pus intrebarea cu un motiv, nu ca sa ma cert cu tine straight face