| Andreeas1997 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe Ali express?
Sunt bune produsele? In cat timp vine comanda?

Răspuns Câştigător
| GGB22 a răspuns:

Cand faci comanda alegi modul de transport. Ex. posta romana si iti trimit o instiintare o hartie acasa precum ca ai un colet si mergi la posta vamala din orasul tau la ofiuciul postal nr...care iti specifica ei.

6 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Transportul dureaza intre 20 si 60 de zile, sau chiar se intampla sa nu ajunga niciodata... Iar produsele... dupa cum ai norocul. Uneori sunt acceptabile, satisfacatoare, chiar bune, alteori sunt niste "chinezarii", difera culoarea, calitatea, marimea. Partea buna este ca daca esti nemultumit de produs iti poti recupera banii partial sau integral.

| GGB22 a răspuns:

Salut,
Cred ca au comandat multi romanai, dar depinde de unde cumperi sa fie seriosi cei de la capat. La mine a fost ok totul. Ca timp... depinde de unde faci comanda. De ex. din Sua dureaza 1.2 saptamani prin posta. Numai ca te taxeaza astia de la vama postala. Va trebui sa duci dovada de plata ca sa poti lua pachetul.

| Andreeas1997 explică (pentru GGB22):

Pai si dupa ce am comandat, unde ar trebui sa ma duc sa ridic coletul si cand stiu ca a ajuns? Primesc mesaj sau ceva? Si cam cat costa transportul

| Andreeas1997 explică (pentru GGB22):

Si cat costa transportul?

| GGB22 a răspuns (pentru Andreeas1997):

Alegi cem mai bine modalitatea de transport gratuit. Intrles ar fi sa eviti aglomeratia de la posta si tumpul lung de asteptare. Saptamana trecuta am comandat din Anglia si am primi dupa 3 zile.Am platit 10 lire transport.La tine ar trebui sa iti specifice cat costa transportul cand alegi tara sau dupa ce plasezi comanda inainte de a finaliza iti spune pretul total cu pret de transport.

| GGB22 a răspuns (pentru GGB22):

Scz transport rapid!

| GGB22 a răspuns (pentru Andreeas1997):

Cand faci comanda alegi modul de transport. Ex. posta romana si iti trimit o instiintare o hartie acasa precum ca ai un colet si mergi la posta vamala din orasul tau la ofiuciul postal nr...care iti specifica ei.