| ÄndrëÿCoolZ a întrebat:

Am cumparat niste Boxe de la "Canyon" si au si USB si mufa de casti le bag in portu de la pc imi detecteaza boxele ele incep sa scoata zgomotu ala atunci la inceput stiti cum fac toate si daca bag o melodie ceva nu se intampla nimic [ nu se aude]! Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Da, duceti-va inapoi cu ele ca aveti legi, dar sunteti prosti si nici capabili sa deschideti o pereche de boxe. Ce sa mai vorbim de a oferi o explicatie clara cu problema ca sa putem gasi o rezolvare.

| happy31animation a răspuns:

Sa le duci inapoi si sa ceri altele

| stafeti2 a răspuns:

Te duci de unde le-ai luat si conform unei legi, trebuie sa iti dea banii inapoi daca le arati bonul si factura facuta!