| anonimhdbsnx a întrebat:

Am niște pantaloni care îmi plac foarte mult dar laughing Nush daca îs dr fata sau băiat sunt niște pantaloni cu tur, cum îmi dau seamă dacă sunt de fata sau băiat? big grin

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Din cate stiu eu pantalonii de fete au slitul in partea dreapta, sti la ce ma refer, deschizatura aia e spre dreapta si la baieti spre stanga.dar daca iti plac ce conteaza? si ei poarta blugi mai mulati decat noi, noi de ce sa nu purtam blugi cu tur? laughing

3 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Plus ca exista acei blugi boyfriend..care sunt tot un fel de blugi cu tur..si sunt de fete. poarta blugii cu incredere daca iti plac kiss

| WarriorCat a răspuns:

Pantalonii sunt de baiat

| sardaduraluca96 a răspuns:

Nu cred ca se observa ca fetele pot sa poarte si haine de baieti. Cum sunt si bf jeans si camsile cu croiala de barbati. Atata timp cat iti stau bine nu o sa.si dea nimeni seama daca sunt de fete sau de baieti.