| TicciTobyTheHatchetsLover a întrebat:

Cand vreau sa comand ceva de pe Altex, nu imi apare optiunea "plata numerar" si eu nu vreau sa platesc cu cardul.
Poza cu ce imi apare cand vreau sa cumand: http://i.gyazo.com/4ac38aa4ce4439f94faea668cfd821f0.png
Cum fac sa schimb din card in numerar?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Adresa pozei este http://i60.tinypic.com/23vywxy.png si cum am zis era la cos pana sa dai la pasul doi. Am pus in chenar

| TicciTobyTheHatchetsLover explică (pentru MeConstantine):

Tot nu merge.
Nu prea mai conteaza oricum, am cumparat din alta parte.
Multumesc pentru ajutor.

| MeConstantine a răspuns (pentru TicciTobyTheHatchetsLover):

Mergea cum mentionasem daca anulai comanda anterioara sau sunai sa o anuleze ei.

6 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Pai nu apare plata cu numerar ca nu ai cum happy Ci apare plata la livrare happy
Acum tu deja ai selectat plata cu cardul in pasul anterior. Trebuie fie sa suni la ei sa anuleze modalitatea de plata de la pasul 1 fie sa anulezi comanda si sa o refaci,

| TicciTobyTheHatchetsLover explică (pentru MeConstantine):

Nu am selectat niciun mod de plata inainte...

| MeConstantine a răspuns (pentru TicciTobyTheHatchetsLover):

Deci iti pot face print screen la pas-ul unul daca nu crezi