| RebelGirl18 a întrebat:

Ce se intampla daca la un magazin online(Altex, Domo etc.) pun un lucru in lista de dorinte?
Funda:*

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ti-l cumpara Zina Maseluta si ti-l trimite prin posta. Serios acuma, ce naiba ai vrea sa se intimple? Il adaugi acolo si gata, e in wishlist. Sa iti aduci aminte pe viitor ce ai vrea sa cumperi.

| 1234dany5 a răspuns:

Nimic! adica nu stiu exact la ce te referi! iti lasi lista de dorinte in magazin printre care este o dorinta ca au vrea ceva pe gratis sau ce? o.O daca vrei asta E FARA ROST! adica lista de dorinte e gen: bogatasi, fete rasfatate... nu cred ca le-ai provoca mila!