| ღBlueAngelღ a întrebat:

cei care va uitati la anime-ul Higurashi,care personaj va place mai mult? Mie imi place de Rena si Mion,voua? Aaa, si unde pot gasi figurinele din Higurashi? macar sa stiu daca exista in Romania...Cei care nu va uitai la anime-ul Higurashi macar cautati pe net personajele si spuneti-mi care va place mai mult, cel sau cea care raspunde foarte bine primeste funda. Uitati aici video-ul cu figurinele :https://www.youtube.com/watch?v=T1vfElt0Nv4
Scuzati categoria.
Inca odata funda. :) multumesc.

1 răspuns:
| fateoftheenemy a răspuns:

Plamoya.com sau ebay.com - de regula comanda ajunge intr-o luna big grin