| Summer4Party a întrebat:

Credeti ca reducerile de pastele ortodoxilor vor fii mai mari ca cele de pastele catolici sau sunt aceleasi reduceri de ambele pasti?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are una cu alta? Cand vrei sa faci vanzare, ma refer la comercianti, poti fi si ateu.

| Summer4Party explică:

Ma refeream ca ortodoxi sunt mai multi ca catolici si ca de pastele ortodoxilor vor mai creste reducerile pentru ca ei sunt mai multi.

| BlacknightO a răspuns:

Cred ca de sarbatorile pascale indiferent de religie preturile vor fi la fel. In plus peste tot este un singur Dumnezeu.