| mist100 a întrebat:

Doresc sa vand niste haine pe internet si am nevoie de o solutie mai ieftina de impachetat pentru acestea.
mentionez ca hainele vor fi trimise prin posta.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SLuana a răspuns:

Poti folosi cutii de carton (la noi sunt la Kaufland de exemplu si pot lua clientii) sau poti sa le impachetezi in hartii foarte mari, cum sunt cele de la calendar de exemplu (cele lucioase), am mai vazut pachete trimise asa.

2 răspunsuri:
| Alexia1804 a răspuns:

Le poti pune intr-o cutie... funda?

| mist100 explică (pentru Alexia1804):

La asta m-am gandit si eu dar am mai multe de vandut de unde pot face rost de mai multe cutii? De preferat mai ieftin.