| Crissstina01 a întrebat:

Este cam urgent, astept orice raspuns, pentru cel mai bun raspuns dau funda, am nevoie de mare ajutor in chestia asta. Am foarte multe haine pe care nu le mai port, de foarte buna calitate, si as vrea sa le vand undeva. Pe net degeaba am incercat, am reusit sa vand o mica parte, dar eu vreau sa le vand pe toate. De exemplu, la un second-hand. Stie cineva un second-hand, oriunde in tara, in care este posibil sa imi vand hainele? Sau orice alt loc, nu neaparat second-hand. Va rog, am nevoie de mare ajutor. Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti intreba la un Second-Hand din orasul tau, daca iti pot cumpara hainele.

| Mădălllinna a răspuns:

OLX, Tocmai si SH din orasul tau happy

| MandyMaya a răspuns:

Poti intreba la un Second-Hand din orasul tau, daca iti pot cumpara hainele. Probabil ei te vor putea lamuri ce trebuie sa faci sau unde sa mergi.

| andreea19931986 a răspuns:

O pagina de haine pe facebook sigur ar merge am avut si eu;-)