| IcIlIBmAb a întrebat:

Este ziua mea de nastere si as vrea sa cumpar la niste copii ceva. Ce sfaturi imi dati? Copii au intre 5-14 ani. Multumesc

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi de ce să cumperi tu, tu trebuie să primesti nu să cumperi tu

| smart01 a răspuns:

Buna! Excelente alegeri, AndreeaDeea12348! Incearca sa cauti produsele pe magazinul de jucarii www.toysmall.ro Ce nu inteleg e de ce faci tu cadou daca e ziua ta. :D

| Misea_Mihai_1985 a răspuns:

Nu inteleg, e ziua lor sau a ta? Daca e a ta, ei trebuie sa-ti dea tie cadouri, nu tu lor! big grin

| AndreeaDeea12348 a răspuns:

Buna! Deci sa incepem cu baietii intre 5 si 8 ani ar merge o masina nu neaparat scumpa sa fie frumoasa.Intre 9 si 11 ani o minge de fotbal tot asa nu foarte scumpa dar frumosa.Iar pentru 12-14 ani ar merge un skateboard sau un joc video.Acum urmeaza fetele.5-8 ani papusa poti cumpara:Violetta, Barbie, MonsterHigh sau una mai ieftina depinde si de bugetul tau.9-11 ani un jurnal sau o trusa de machiat(daca nu iti ajung bani poti sa iei una mica cu 2-5 culori sau doar un lipstck de culorea pielii sau putin mai roz).12-14 ani oja, creion de ochi, o bratara sau o bluza dinaceea cu umarul gol. Sper sa iti fi fost de ajutor!