| Ellą_Mihą_1997_lPrx a întrebat:

Stiti daca laptopurile HP sunt bune? happy Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

Hm... eu nu cred! am avut unul si era putin cam cacacios (scuze expresia). dar tu poti sa te orientezi mai usor cerand ajutorul cuiva care stie...

| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand sa nu iti achzitionezi un laptop dupa firma. De obicei piesele conteaza, procesorul vine de la Intel, hardul de la WD, memoriile ram de la Kingston, placa de baza de la firma x, si tot asa. Uita-te la performantele acelui laptop, in ce buget te incadrezi, iti recomand sa le compari pe toate intr-un raport pret-performanta. Si ca sa-ti dau un pont, de obicei laptopurile Asus au piese bune pe ele, sunt pentru toate buzunarele, asa ca iti recomand sa te duci catre un Asus.
Bft! happy

Răspuns utilizator avertizat