| black34white a întrebat:

Va rog sa ma ajutati laughing)) eu sunt din Bacau. Am incercat sa comand mancare la domiciliu si sa platesc cu cardul. Si nu am reusit. Chiar nu se poate sa platesc cu cardul?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti plati cu cardul cat timp cel care aduce comanda nu are aparat de citit carduri.
O seara buna.

| WarriorCat a răspuns:

Cred ca trebuiau sa aiba aparatul de citit la ei thinking

| Henriette1165 a răspuns:

Odata ce vine o persoana sa-ti aduca mancarea, accepta doar bani cash pe care i-i dai in mana si presupun ca nu are cititor de carduri cu el.

| ChEnZ26 a răspuns:

Depinde, daca are aparat de citit cardul poti plati dar daca nu...

| black34white explică (pentru ChEnZ26):

Ma refer. In Anglia introduceam pe net datele cardului si numai ce venea la usa si gata.