| CristianDora a întrebat:

Bună TPU, vreau sa comand o husa pt telefon de pe cel.ro însă nu știu dacă la livrare verific conținutul și îl pot returna dacă nu corespunde.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Caddy1609 a răspuns:

In general poti verifica, dar oricum e doar o husa sansele ca cel cai trimit comanda sa puna un produs gresit sunt de 99%. altceva de verificat nu ai pentru ca produsul e nou sigilat. daca chiar ai ajuns acasa si nu corespunde cu ce ai comandat poti sa trimiti inapoi produsul.

2 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Dar asa mult costa husa aia ca sa o trimiti inapoi

Răspuns utilizator avertizat