| thezbx a întrebat:

vreau sa vand un dulap dinacela vechi, de pe vremea bunicii. stie cineva un site sau magazin de antichitati care ar cumpara asa ceva?

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Nu exista asa ceva, lasa anunt pe Olx, sau orice alt site de anunturi!

| AKARA0 a răspuns:

Vinde-l pe olx

| Cedry2k8 a răspuns:

Auzi la ea "antichitati" laughing). Nu prea poti sa-l vinzi, daca e foarte vechi, nici macar pe olx...

| Mary505 a răspuns:

Exista cateva magazine de antichitati in Romania. Am gasit aici o lista https://magazinuldeantichitati.ro/project_category/magazine-de-antichitati/