| Ank09Oana a întrebat:

Vrem sa le facem profesorilor nostri la banchet un cadou simbolic, ceva original si care sa le aminteasca de noi. Ceva idei?

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

O cupa si un tablou cu toate semnaturile elevilor? Sau ceva pe care se pot gasi semnaturile voastre. Un album...

| ValiR a răspuns:

Salut,
Cred ca un fel de felicitare cu cateva cuvinte spuse de voi este suficient... scrieti fiecare in dreptul numelui vostru cateva urari de bine sau multumiri.
In felul acesta peste ani o sa dea de felicitarea voastra printre alte lucruri si- si vor aduce aminte de voihappy
Bafta!

| Robert_Gm_1990 a răspuns:

Un tablou mic intro rama in care sa te pui pe tine colegi si invatatoarea, si sa scriti :ne vim aminti cu drag clipele petrecute cu dumneavoastra