| Edy25 a întrebat:

Am o intrebare: a cumparat cineva ceva produs de pe site-ul 220volt.ro? Daca da, imi poate spune si mie cat sunt de seriosi? Daca nu iti trimit altceva decat ai cerut? Daca iti trimit lucruri originale si nu fake. Multumesc anticipat! (dau funda!)

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, a trebut sa-mi cumpar un card de memorie de la ei pentru ca nu gaseam altundeva si n-am fost multumit de ei nu comunicau deloc si nu mi-au raspuns la telefon cand i-am sunat, m-au sunat ei doar odata ca sa confirm comanda si atat.