| Andrey008 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar unul dintre aceste 2 telefoane, Iphone 5 sau Samsung galaxy s4, nu stiu ce sa aleg,ambele costa cam la fel si par destul de bune, daca imi puteti spune care e mai bun si de ce ar fi grozav.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Buna!
Eu am avut Samsung cand era micuta si functiona sincer prost..foarte prost.
Am Iphone 5C (nu e mare diferenta intre 5 si 5C) si merge foarte bine(nu se blocheaza, sonorizarea este buna, nu te complici cu antivirus).

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Dupa ce fus orar merge ceasul tau? laughing In fine. Parerea mea e ca mai bun e iPhone-ul. Prietena mea are Samsung si merge ca naibe.