| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa vaind un obiect pe OLX si vreau sa il trimit prin curier, si nu stiu cum imi vin bani, eu ii dau coletul curierului sa il duca la destinatie si cumparator-ul plateste si cum imi dau bani astia de la curier?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand iti ia coletul te intreaba daca vrei sau nu ramburs si cat vrei

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii aduce curierul dupa 2-3 zile

| ZontieRED a răspuns (pentru suntserios):

Eu le dau coletul si pe colet scrie numai destinatia, de unde stie aia de la curier cati bani trebuie sa-i dea pe colet?

| ZontieRED a răspuns (pentru suntserios):

Aa mersi,

| suntserios a răspuns (pentru ZontieRED):

Pai cand iti ia coletul te intreaba daca vrei sau nu ramburs si cat vrei