| CasaFostar a întrebat:

as vrea sam cumpar ceva de pe crazy fashion dar vreau sa stiu daca hainele de la iei sunt bune de calitate, si daca sunt bune, dau comanda de la iei cum iau pachetu vine la usa merg la posta... sad
P.S Plata cum se face

2 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Depinde dacă se face prin curieri rapid. Dacă se face prin poştă, te va anunţa cineva că ai un colet şi te vi prezenta cu actul de identitate la tine la Poştă. Plata se face pe loc!

| Ilie_Ionita_1994 a răspuns:

Dar... nu au un magazin? sau se cumpara doar pe net? ...si poti sa returnezi ce ai cumparat?