| kalex a întrebat:

Cata incredere aveti in MarketOnline.ro? Am comandat ceva de acolo si imi este frica cum o sa imi vina deoarece sunt extrem de multe review-uri negative (Stiu ca acum este proprietatea Cel.Ro,de la Cel.Ro am comandat dar vad ca acum si acolo sunt multe review-uri negative) Multumesc!

2 răspunsuri:
| kalex explică:

Da,dar locuiesc in Marghita, in cealalta parte a Romaniei avand in vedere ca ei au sediul la Bucuresti

| DubitaDanu a răspuns:

Ai putea să te duci să ridici singur cumpărătura, așa este mai sigur din punctul meu de vedere.