| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti lamuri va rog cu pretul transportului de pe eBay, va rog? La categoria Shipping sunt trecute doua preturi de exemplu Shipping:38 USD, iar Import charges(sper ca am scris corect):30 USD, deci cum sta treaba? Daca va ajuta cu ceva eu vreau sa-mi iau un HTC 8s sau 8x.Multumesc.

1 răspuns:
| Cocolina6 a răspuns:

Da, deci expedierea o sa coste 38$ si in fuctie de produs pot fi si taxe de import, acei 30$ plus tva si taxe la vama din Romania. Deci se aduna toate alea.