| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Știe cimeva un număr de telefon. De la pull and bear am sunat la numărul de pe site dar e pentru afara... Am comandat ceva de la ei si nici de pe 7 zile lucrătoare nu a ajuns comanda... Si nu stiu cum sa iau legătura cu ei am încercat pe Facebook, e-mail dar nimic. Am mai comandat de la ei dar in 4-5 zile ajungea comanda.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti completa un formular pe site-ul lor. Acel numar de care zici nu e strain e un "telefon verde" adica nu costa nimic daca suni la ei. Cel cu 0800 la inceput.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică:

Am completat si formular. Acel număr dacă suni iti Răspunde cineva care vorbește engleză.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Nu iti zice un fel de "pentru limba engleza, apasa tasta..." si mai pe urma sa vorbeasca si in romana? E telefon romanesc pana la urma.