| Departure a întrebat:

Tocmai am facut o achizitie de pe un site si am ales sa platesc prin Western Union, cum se efectueaza plata? Multumesc

Răspuns Câştigător
| gaby24 a răspuns:

Merg la orce oficiu unde au western si faci plata online sa ajunga urgent completeszi un formular si gata.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Prin Western Union!

| johnnny123 a răspuns:

Nu te-as sfatui sa platesti prin Western Union, pentru ca nu ai nici o forma de control si daca este teapa o sa-ti iei "la revedere" de la bani.

Ce magazin este ala care cere plati prin Western Union? Magazinele normale au plata prin card sau prin paypal, nu prin wire transfer.

Ceva chinezesc, presupun?

| andreiITB a răspuns:

Prin western union