| AnimalLover02 a întrebat:

Cam cat costa o pereche de ochelari de vedere simpla cu tot cu lentilele(cu dioptri mici). Cam in cat se ajunge pretul.
Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca esti adeptul proverbului " Obrazul subtire cu cheltuiala se tine", atunci ai nevoie de cateva sute de euro. Daca nu, te poti descurca cu cateva sute de lei.

| Deliiiia a răspuns:

Intre 50 si 100 de lei. Spor la citit cu ei!

| Andreea1923 a răspuns:

Depinde de rama. Daca vrei un de calitate care sa te tin multa vreme poate costa 200-300 lei, sau daca vrei unii modesti de care trebuie sa ai grija de ei costa maxim 100 lei.

| katalyn16tpu a răspuns:

Salut. Eu am fost azi în București la control și costa cu tot cu control un maxim 250 lei dacă vrei ceva decent

| ToxicEduard33 a răspuns:

Pretul se ajunge in maxim 250-300 lei cam asa Funda?

| Manolache_Cosmin_1998 a răspuns:

Depinde. pretul ochelarilor pe care ii vrei pot sa ajunga si la 5, chiar 6 milioane, asta in cazul in care vrei anumite preferinte( calitatea, forma ramei si daca doresti sa aiba cilindru sau nu, daca nu ma insel si lentila are un pret anume)