| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat sunt reduceri pe eMAG la ceasuri de Black Friday?

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

Treaba cu reduceri e o mare prostie cel putin la eMAG. Cu cateva saptamani inainte de black friday ridica preturile iar apoi le scade si o sa fie gen 1.500 cu reducere 900, dar el avea pretu de baza 1000, deci reducerea ar fi de 100 de lei.
Daca vrei ceasuri normale poti sa intri pe elefant, ro sunt destul de ok ca pret.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Si de unde iti inchipui ca o sa avem noi informatia asta? Cand reducerile se pun exact in ziua aia...

| DrunkenIrish a răspuns (pentru CuriousStuff):

Daca stii cumva de anul trecut(stiu ca nu o sa fie ca anul trecut dar sa am o idee). Daca nu dai raspuns mai bine nu mai da.

| CuriousStuff a răspuns (pentru DrunkenIrish):

O sa fie reduceri intre 20-90%. Na... happy