| laura18laly a întrebat:

Cat ar putea costa un card de memorie?

Răspuns Câştigător
| Laurentizyu a răspuns:

Depinde.unul de 8 giga in jur de 25 lei, 16 giga in jur de 35 lei si asa mai departe.du-te la Auchan! au cele mai bune preturi.

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Oare cât? dar nu stiu de ce pui intrebarari aiurea cand ai putea sa te uiti spre expemplu pe www.emag.ro ca sa vezi cat ar costa.

Dar ca sa iti raspund la intrebare costa de la 19lei la 495lei..in functie de marca, model si capacitate.

Bafta

| Georgex12 a răspuns:

Depinde de cata memorie esti dispusa sa platesti sau de cat ai nevoie.

Poti sa iei un card de 4GB incepand cu pretul de 17 lei pana la un card de 64GB cu 500 lei.

http://www.emag.ro/carduri-memorie/sort-priceasc/c