| Adii_Adii_1996 a întrebat:

Cati lei imi trebuie pentru o husa de s2?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Depinde ce fel de husa vrei. Gasesti incepand cu 15 lei si pretul poate urca mult.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Depinde de unde dorești să achiziționezi husa - magazin online sau magazin din orașul tău.
Dacă alegi să cumperi de pe eMAG de exemplu, prețurile variază de la 20-80 de lei.
Dacă alegi să cumperi de la un magazin obișnuit, găsești și la 10 lei.
Acum depinde și de care husă dorești (pentru spate/flip-cover, etc).
Îți recomand să arunci o privire pe eMAG, Altex, Media Galaxy sau dacă nu, să mergi la orice magazin de telefoane din orașul tău. Eu am cumpărat una foarte drăguță pentru S4 de la Carrefour și am dat 19 lei.

Toate cele bune!

| Totenn a răspuns:

Salut, intre 10-30 lei depinde de unde iti cumperi