| DianaAL a întrebat:

Caut un magazin cu sandale de calitate pentru copii. Neaparat din piele si cat mai colorate - vreau sa-i fac cadou nepotelei mele o pereche de sandale deosebite acum ca vine vara happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| MariaHana a răspuns:

Incearca http://www.pantofioriveseli.ro/incaltaminte-fete/sandale-fete eu de aici ii iau sandale fetitei mele

2 răspunsuri:
| vega358 a răspuns:

Depinde din ce oras

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Eu i-am cumparat nepoatei mele o pereche de sandalute de pe www.pantofiorulfermecat.ro si sunt multumita de acestea. Recomand!