| Dutzulica a întrebat:

Ce ati putea cumpara unui baietel de 10 ani care este foarte inteligent...are si laptop, si PlayStation 2 si un telefon pe care si-l dorea...Va astept raspunsul.Multumesc:*

11 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Scuter

| VladimirPutin a răspuns:

Un pachet de țigări

| Alien a răspuns:

Nu-l mai rasfata atat!
Asa il faci sa nu-si mai dea interesu!
Poate k e foarte inteligent pentru tine, dar nu destul si pentru ceilalti!

| TheBloodyRoses a răspuns:

O carte,un atlas, o enciclopedie, un MP3 depinde ce-i place lui.Si cred ca mai bine iai lua ceva care sal strimuleze in mod pozitiv nu care sa il faca sa stea si mai mult cu fata in ecran.Niste prieteni cu care sa isi ocupe timpul ar fi draguthee hee.

| zaraman0189 a răspuns (pentru TheBloodyRoses):

Salut! daca va intereseaza am o consola playstation 2 nou-nouta(a fost primita cadou) si vreau sa o vand,o dau la un pret bun,daca va intereseaza va invit pe mes olteanu_stelian_2009

| Dutzulica explică (pentru TheBloodyRoses):

Ii place sa se joace si e cel mai destept din clasa...
are o biblioteca imensa si atlas si enciclopedii si MP3

| iEmonel a răspuns:

Ochelari si pastile de slabit.
Daca de la 10 ani sta in fata unui ecran iti zic eu ca ala are o copilarie de rahat, da' prea putini isi dau seama.

| AxelBv a răspuns:

O...carte?

| Deny1333 a răspuns:

Prieteni.

| Selphiel a răspuns:

Niste enciclopedii ilustrate si carti pentru copii, ca nu o sa-si dezvolte mintea si creativitatea prea mult cu ajutorul play stationului(mai ales daca e inteligent).

| Dutzulica explică:

Invata zilnic mult.E cel mai destept din clasa.