| LexiEla a întrebat:

Ce cadouri din SUA as putea sa cer sa mi se aduca (de un prieten)? Ce stiti greu de gasit in Romania si mi-as putea dori din SUA?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Unt de arahide. :) Glumesc. Sau poate ca nu.
Daca chiar te intreaba ce iti doresti si nu stii ce sa-i spui, atunci poti intra pe http://www.thinkgeek.com/electronics-gadgets/
Sau scrii pe google: "gifts for her made in usa" si vei gasi idei.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu-i cere nici un cadou!
Daca te cunoaste si tine la tine, atunci va alege ceva pe masura.
Daca nu, asta e.

Alt ceva este daca el te intreaba expes ce sa-ti aduca.
Dar, lucrurile sunt mult mai scumpe acolo decat pe la noi, poti sa-i spui sa aduca banii aici si cumparati mult mai mult si mai ieftin aici decat acolo.

| untu a răspuns:

O umbreluta colorata de pus pe cap impotriva caldurii excesive si razelor ultraviolete ale soarelui si o lampa (lanterna) cu tubul fluorescent cu baterii!

| Claudiu1905 a răspuns:

Nu stiu altii, dar eu nu gasesc haine din bumbac netratat chimic prea brutal, posibil nici acolo sa nu fie flag

| ady7zux a răspuns:

Un prieten cu un mare caracter. e greu de gasit in Romania...

| LexiEla explică (pentru ady7zux):

Am deja, e vorba chiar de cel care vine din SUA (schimb de experiente acolo)

| ady7zux a răspuns:

Nu e suficient el in sine? Glumesc desigur... Ma bucur sa citesc asta...

| cosminpavel156 a răspuns:

O pereche de Jordan nu prea gasesti in Romania la preturi rezonabile