| Ðσℓℓ a întrebat:

Ce culoare se poarta anul asta (2013-2014) si ce fel de haine (anotimpul toamna-iarna) vreau sa fiu in ton cu moda!
Multumesc pentru ajutorul fiecaruia! Vreau raspunsuri serioase! Nu glume!

Răspuns Câştigător
| Neindemanatul a răspuns:

Pentru toamna Orange si Galben cu frunze ruginite in peisaj. Iarna se poarta mai ales Albul pentru ca este Iarna si cel mai bine ai purta o combinatie un gri cu alb ceva.Primavara ar fi bine un verde inchis care sa semifice Primavara,iar Vara aici te las sa alegi singura dar un singur lucr se poarta mult albastr si verde deschis! tu decizi ce porti mereu, ce daca prietenul/prietena, prietenii/prietenele au ceva la moda nu zic, dar acum sa nu zici, vai Cutare are o rochie cu de toate si nu stiu ce tu alegi ce vrei sa porti! RETINE ASTA MACAR!

6 răspunsuri:
| Neindemanatul a răspuns (pentru Neindemanatul):

MS da eu is baiat si am 10 ani si nu le am cu moda dar aia cu prietenii asa e daca cutare are o rochie cu cristale svaroschi eu trebuie sa fiu mai mot cu svaroschi si cu diamante nu? nu e asa nu trebuie sa fiu eu la fel ca ala.SIMPLITATEA RAMANE CEL MAI SOFISTICAT LUCRU

| Ðσℓℓ explică (pentru Neindemanatul):

Stai fara griji in fine mi-am dat seama ca esti baiat. Dar nu as purta ceva impopotonat cu paiete 'cristale' si chesti din astea false vreau sa stiu doar ce se poarta si ce culori nu vreau alceeva decat sa fiu in pas cu moda.

| Neindemanatul a răspuns:

Stiu doar ti am dat exemplu! nu uita Simplitatea este cel mai sofisticat lucru!

| Ðσℓℓ explică (pentru Neindemanatul):

Ms!

| Neindemanatul a răspuns (pentru Ðσℓℓ):

Nu ai pentru ce!

| Bianca_Olaru_1997 a răspuns:

Eu sper ca se poarta albastru pentru baieti...happy