| Tomlinson_Louis_1999 a întrebat:

Ce fel de smartphone imi recomandati sa-mi cumpar?

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Unul bun, la care sa tina bateria, sa aiba specificatii decente, ecran cat mai mare, daca se poate de la un nume consacrat, dar daca iti iei unul de buget, mai bine iti iei cel mai avantajos si din punct de vedere al performantelor, pentru ca smartphonurile ieftine au mult lag chiar daca sunt facut de nume mari, atunci mai bine iti iei unul care si are ceva sub capota la aceeasi bani, in schimb daca vrei unul mai bun iti recomand un nume consacrat, dar nu Samsung.

| AlinaMaricescu a răspuns:

Iphone 5s sau Samsung galaxy 5

| Sebi200000 a răspuns:

Un Sony xperia Z, Z1, Z ultra

| AndyAndreutza a răspuns:

Daca nu ai destui bani pentru un iphone, ai putea sa iti iei un Samsung sau chiar Nokia Lumia 520. Il recomand cel mai tare pe ultimul, poti chiar sa si alegi o culoare pentru el. Sper ca ti-am fost de ajutor.