| anonim_4396 a întrebat:

Ce-i cu blana-i doar de iarna? :)) Vreau sa-mi iau rucsacul asta si sa-i pun ochi mobili, dar ar fi dubios sa-l port primavara, poate si vara? :))
http://www.stradivarius.com/......86004.html

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu e dubios deloc laughing Vara nu mi se pare dubios nici macar faptul ca la 40 de grade umbla lumea in ghete pe iarna laughing Rucsacul e o nimic toata laughing

35 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Arată ca un mic ghem de blană scos din gâtul undei mâțe după ce a lins niște din wc-ul defect al vecinilor.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Cat de previzibil somnorici laughing.Ce mai facibatting eyelashes

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Injur autocorectorul că'mi șterge cuvinte.
Tu ce faci, fana mea numărul 456754?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pana si ala este impotriva ta buhahaha devil

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

A ajuns cancerul și la tine? Pe bune că aveam așteptări laughing
Buhace? Cred că tocmai am făcut cancer la ochi.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu mai mintii ca stiu ca nu aveai

Vrei sa ai si la timpan?batting eyelashes
https://youtu.be/v4YnyVdMjG4

| OldSoul a răspuns:

Iarna e frig deci blana-i la modahappy
Frumos rucsacul dar i-ar trebui si o gura sau o limba pufoasa iesita afara, eventual si o coadahappy

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Eu ma gandeam ca fermoarul e pe post de gura, era genial daca atunci cand deschideai fermoarul dadeai de un print cu dinti. Deja visez dar cred ca merge un stiker asa sau cu ceva de dulce pentru aia care incearca sa te fure prin autobuz laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine pui ceva sa-i curenteze pe hoti laughing Daca baga mana-n gura, sa fie "muscati"laughing

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Il fura si pe ala, sunt caliti ai drecu' laughing

| Mieeez666 a răspuns:

E perfect normal, ce are?
Iti mai iei o geaca de blana, manusi (tot cu blana). Mai ales vara.
O sa-ti fie cald, dar asta e.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

O sa fiu yeti! =)) Nu-i rau, imi surade ideea :3
http://www.internetgovernance.org/wordpress/wp-content/uploads/yeti.jpg

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Nu este necesar sa-mi trimiti poze cu tine puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Sa inteleg ca operatia nu a reusit I don't want to see

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sad
"Prea multe majuscule!" n-am pus nici o majuscula... straight face

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Si-au luat astia de la TPU masuri de precautie ca-s speriati de bombe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru unii ar fi pentru altii nu. Ce mai conteaza? Fa ceea ce simti, atata timp cat te simti bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricum asta fac, dar eram curioasa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti dragut sa-mi zici ce dracu vrei sa scrii, nu de alta dar devin curioasa si nu-mi place laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci....nu o sa-ti spun.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Mna.csf n-ai csf. In cazul asta o sa ma resemnez.....cu uciderea ta.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Succes.

| Juviia a răspuns:

laughing

| anonim_4396 explică (pentru Juviia):

De ce razi? Ma intimidezi puppy dog eyes

| Juviia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e dubios, catelus happy

| anonim_4396 explică (pentru Juviia):

Multu'

| aCek1ng a răspuns:

Cu un rucsac la fel ca asta numai ai nevoie de caciula iarna.
Da ii poti pune ochi, tin minte ca era un personaj din asta paros cu ochi pe la TV big grin Este normal.

| anonim_4396 explică (pentru aCek1ng):

Daa, o sa fiu o tentativa de rusoaica. rolling on the floor
Eu ma refeream daca nu e dubios sa-l port si in anotimpul cald avand in vedere gradul de pufosenie. laughing La cookie monster m-am gandit si eu cum am vazut rucsacul si de-aia vreau sa-i pun ochi, poate si un nume. Am innebunit. laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Eu o vazusem pe una in geaca de iarna si era canicula atunci laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e dubios deloc laughing Vara nu mi se pare dubios nici macar faptul ca la 40 de grade umbla lumea in ghete pe iarna laughing Rucsacul e o nimic toata laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nu e dubios. Pentru mine e total normal. laughing

| kavasaki99 a răspuns:

Nu mamă, poarta linistitălaughing

| anonim_4396 explică (pentru kavasaki99):

Ai zis cumva de maica-ta ca-i o poarta linistita?! waiting Glumesc laughing, te-ai distrat ieri?

| kavasaki99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahalaughing. daa foarte tare am ajuns acasa azi dimineață la 8 imd ies iar in orașlaughing) :*