| z0r3Ns3n a întrebat:

Ce marime mi s-ar potrivi pentru 1, 76 si 47 kg(ud, glumeam laughing)?
P.S.: S, M, XL, XXL

9 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

Intre M si L. tongue

| z0r3Ns3n explică (pentru mary_1175):

Si daca nu are L? happy

| mary_1175 a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

XL

| Liviu a răspuns:

Ce sa cauti tu la XXL laughing Eu port XXL tu... un XL daca vre sa mai iei si un tricou 2 pe tine laughing p.s chiar ai 47 de kg?

| z0r3Ns3n explică (pentru Liviu):

Pe bune. Oricum, ma simt bine in pielea mea tongue

| Liviu a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

Eu am 110 kg laughing Iti mai dau si tie 10 daca vrei big grin

| z0r3Ns3n explică (pentru Liviu):

Vorbesti serios, chiar merge XL? Vreau sa fac comanda de trening dar nu stiu marimea.

| Liviu a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

Acum gandesti logic, daca e marimea mica, o arunci. Daca e mai mare cu un numar 2, mai iei ceva pe tine si tot il portiwinking Nu, nu sunt sigur, e doar o parere.

| coolboy22 a răspuns:

Intre M si L, mai mult ca sigur L dar incearca si M.