| Anja_Alexa_1974 a întrebat:

Ce părere aveți de cei de la Go style? Sunt de încredere? Chiar daca acolo scrie ca sunt originali poate dau tepa.
Fundahappy

2 răspunsuri:
| vLooM a răspuns:

Nu prea este bine sa iei de pe internet... sunt site-uri fantoma, una scrie pe site si altceva iti trimite, deci este rescant.
Cel mai bine te duci intr-un magazin unde gasesti ceva original.

| vLooM a răspuns:

Nu prea este bine sa iei de pe site-uri... sunt site-uri fantoma, una scrie pe site si altceva iti trimite, deci este riscant.
Cel mai bine te duci intr-un magazin unde gasesti ceva original.