| An0nim8 a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti adidasi? Ma refer daca sunt saa nu de calitate? http://www.comodo.ro/......n-red.html

9 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Puma e marca mea preferata de adidasi si tin foarte mult, adica sunt rezisteti, deci sunt de calitate ( am o pereche care ii am de 5 ani).

| An0nim8 explică (pentru LaLaura):

Da? eu mi-am luat acum vreo 3 ani o pereche de puma pe care am dat 2 milioane si dupa vreo 7-8 luni incepuse sa se crape usor pe margini, prin zona in care era lipita tapla de restul adidasului si dupa un an jumate deja aratau deplorabil incaltarile. Asa ca imi e tare frica de acesta marca, dar modelul ala chiar imi place si imi e frica ca la pretul ala o sa dau rateu, ca sigur cam asta e valoare lor, eu nu prea cred in reducerile aplicate...

| An0nim8 explică (pentru LaLaura):

Si mai ales eu ma intreb daca macar sunt originali la pretul ala? Sau sunt iefteneli produse sub brandul puma?

| LaLaura a răspuns (pentru An0nim8):

Eu am dat 150 lei acum 5 ani de la selgros, dar erau si la 350 de lei, cred ca acum depinde si de model si nu stiu ce sa zic acum legat de rezistenta, eu nu i-am "forjat foarte tare" ( nu joc fotbal sau mai stiu eu ce cu adidasii), mi-au trebui doar la sport si cand ieseam cu cainele afara.

| An0nim8 explică (pentru LaLaura):

Nici eu nu am jucat fotbal cu ei dar au dat rateu... oricum la fete e altceva...

| LaLaura a răspuns (pentru An0nim8):

O fi, nu stiu, pe mine inca mai tin, deci, nu stiu ce sa spun daca firma e buna sau nu.
Eu una sunt multumita.

| Neo12 a răspuns:

Nu sunt originali la preţul ăla. Mai bine mergi într-un magazin unde chiar găseşti produse originale. Dacă au fost tot d'ăştia, de aia n-au rezistat.
Mergi la Deichman sau în alt magazin.

| An0nim8 explică (pentru Neo12):

Idee e ca imi place modelul...si nu stiu daca mai gasesc in alta parte asa model!

| An0nim8 explică (pentru Neo12):

Si magazinul iti ofera siguranta originalitatii? si calitatii? Am cumparat de curand de la decathlon un trening puma, am intrebat pe aici despre el si am primti acelasi raspuns "la pretul asta nu e original". Daca e sa o dam asa am cumparat cu 170 ron adidasi produsi de BIT (firma romaneasca) dintr-un magazin no-name si ii am de aproape 5 ani si au doar o mica gaurica in talpa, insa ii pot purta in continuare cand nu e noroi pe drum. Si de vreo 4 luni am o noua pereche BIT care sunt ca si noi! Si am cautat si pe amazon modelul acesta de puma si vad ca e in jur de 40 de euro deci e cam ca pretul din Romania.