| karinaolaru a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul tenesi.ro? As vrea sa imi comand o pereche de conversi de acolo si nu stiu daca sa am incredere ca arata cat de cat ca cei originali sau imi vin acasa niste tenisi din piata. Sunt deschisa si la alte propuneri daca cunoasteti alte site-uri mai bune. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| GreenVegas a răspuns:

La pretul ala nu gasesti originali.
vezi pe originals.ro poate au niste reduceri.

| BelaLugosi a răspuns:

Hei. Mai bine iti iei de aici http://bit.ly/1yHq6g4. Aproape toate perechile au reducere acum +transport gratuit :)