| ClaudiuTita3 a întrebat:

Ce Procesor este mai bun dintre urmatoarele, deoarece vreau sa imi cumpar un procesor si nu sunt sigur care dintre astea este mai bun :

1. Intel Core 2 Duo
2.Pentium Dual-Core
3. Celeron Dual-Core
4. Celeron 400 Series

Si daca puteti sa imi dati si exemple in maxim 300 lei dau funda cat de repede posibil!

Răspuns Câştigător
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Eu as zice Pentium Dual-Core. Dupa parerea mea, acum depinde si de a altora. Nu tuturor ni se par bune aceleasi chestii.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Toate-s cam slabute dar din astea Intel-ul e cel mai bun urmat de Pentium, Celeron Dual, Celeron 400! Bafta!