| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie vreun site in care se pot viziona animeuri? sa ma contacteze la idul :fetita_emo_frumusik big grin

8 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Deseneanime.ro, trilulilu, anime-kage, vplay, peteava etc.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Www.youranimenow.com poti vedea toate episoadele complete de la orice anime. Doar ca in engleza :D
Vizionare placuta;)

| leFunnyDuck a răspuns:

Anime.kage.ro-un site foarte bun
www.deseneanime.ro-bun si cu mai multe animeuri decat kage astea ar fi cred ca printre cele mai bune :D

| NarutoFan134 a răspuns:

Www.animekage.com
www.anime2kage.ro
www.animekage.eu
www.anime4fun.ro
www.anolimit.ro
Cel mai bun (dupa mine) este Anime4fun. Ei traduc primii noile animeuri. Sper sa te ajute.

| Yukki a răspuns:

Anime-Nomili, orice anime doresti sa vezi il gasesti aici, subtritrate in romana, se vad ca lumea eu acolo ma uit

| Animefan13 a răspuns:

Anime-Nolimit(in romana)
Anime kage(romana)
Desene Anime.ro(romana)
Peteava (romana)
Trilulilu(romana, dar poti daca vrei si in eng sa gasesti)
Animelist(eng)
Myanimelist(eng)
Animehere(eng)
AnimeClub(la astea doua nu mai stiu sigur daca e in romana sau engleza)
Animefree(nu stiu in ce limba)
MangaKids(in romana)
GOGOanime(eng)
Animecrazy.ro(in romana)
Si bine inteles, youtube(in engleza)

| creatza14 a răspuns:

Pe animekage