| serr a întrebat:

Comenzi aliexpress!
In ce format scriu adresa de livrare a unei comenzi plasate pe aliexpress?
De ex: București, bld Iuliu maniu nr 4 sau bucharest, 4th Iuliu maniu boulevard, etc?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cum vrei.ei trec adresa care le-o trimiti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai scrie in romana, ca doar pachetul e livrat de posta romana odata ce intra in teritoriul tarii noastre

| amyadam a răspuns:

Scrii exact cum scrie in buletin, mai multe informatii despre comenzile pe aliexpress gasesti si aici: http://discutam.com/......mic-forum/