| hypothesis a întrebat:

Comenzile online la magazin precum Pull&Bear, Bershka se platesc doar de pe card? Am incercat sa efectuez o comanda, am completat adresa tot, dar la final trebuia sa completez numarul cardului, etc. La curier nu se poate?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai clar decat

"Nu acceptăm numerar"

si

Ce mod de plată pot folosi pentru a plăti cumpărăturile?
Îți punem la dispoziție următoarrele moduri de plată: Visa, Visa Electrón, Mastercard"

nu cred ca puteau sa treaca la conditiile de plata

| J0B0MAT a răspuns:

Pai vezi la metode de plata daca au si ramburs.

| Noitrex a răspuns:

Doar cu cadrul.
Te avertizez ca nu merge cu card maestro(cel putin pe pull&bear).
Tocmai ma uitam la ce categorie e mai bine sa intreb de unde pot cumpara niste ghete de la pull&bear fiindca pe site-ul lor nu merge numai cu cadrul sad.
Sper ca o sa ma ajute cineva si pe mine.