| AndreeaDeeaDee a întrebat:

Credeti ca merita sa cumperi un hanorac de baseball? E frumos si la moda, dar foarte scump. Poate gasiti un site unde pot cumpara la pret mic sub 100 lei. Multumesc!

1 răspuns:
| Emilian86 a răspuns:

Nu stiu unde locuiesti insa sfatul meu este sa iei la pas magazinele din oras si cu siguranta vei gasi ceea ce ai nevoie. Sunt o multime de magazine online, de imbracaminte insa trebuie sa iei in considerare si transportul dar pana la urma tu stii cel mai bine cum vei proceda.