| Mati_Julia_1997 a întrebat:

Cu toții știm acel moment al majoratului de la 24h00... Întrebarea mea este:"Ce 18 cadouri surpriza poți face la un băiat?"

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

1. Da-i de inteles ca i-ai pregati o petrecere surpriza.
2. Gaseste complici.
3. Vorbeste cu prietenii lui, dar asigura-te ca el te vede.
4. Daca vrea sa iesiti sau orice altceva, i-o tai repede...ca esti ocupata, ca mergi cu ai tai la cumparaturi etc. Te pricepi, esti fata laughing
5. Continui sa-i dai de inteles ca-i organizezi o petrecere surpriza.
6. Incepi sa te gandesti serios la cadouri.
7. Complicii deja ii ai, incepi pregatirile pentru "Party la Maria" big grin
8. Mici probleme, incepi sa intri in panica laughing
9. Nu ai nici cea mai mica idee ce cadou sa-i iei...pffffff
10. Ceri sfaturi de la prieteni, complici, TPU.ro
11. Ajungi sa crezi ca totul va fi in zadar.
12. Rasare soarele pe strada ta, te-a izbit inspiratia.
13. Ajungi in Mall (cam orice alt magazin, dar suna mai cool sa spui "am fost la Mall") si topai dintr-un magazin cu lenjerie intima in altulwinking
14. Achizitionezi ceva super funky glamorous sexy.
15. Ii trimiti o poza, dar nu cu tine, ori cu manechinul din "za Mall" ori ceva de pe net cu lenjeria intima. Din vorba in vorba ajungeti sa vorbiti de majoratul lui. Oare ce-i trece acum prin cap.
16. Putin panicata, se apropie ziua cea mare. Realizezi ca nu ai nevoie de complici, realizezi ca nu ai nevoie de nimeni si ca nu vrei sa mai fie altcineva acolo.
17. Pregatesti ceva special pentru sarbatorit, tu in lenjeria aia "super funky glamorous sexy" normal.
18. Nu-mi permit sa zic prostii big grin. La multi ani!