| enrique81 a întrebat:

Cum pot anula o comanda la Altex? am comandat 2 produse si mai vreau decat unul.
funda!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca au apucat sa plece sa fii sanatos. Suna la ei. Oricum, conform legii, ai dreptul sa returnezi orice produs in 10 zile lucratoare.

| enrique81 explică (pentru Salontanul):

Si daca au apucat sa plece ce? laughing)) meau venit odata si le-am spus ca nu mai doresc colet=ul "ok, la revedere"

| Salontanul a răspuns (pentru enrique81):

Ti-am spus ca poti returna ce vrei din colet. Obiectele cumparate pe internet pot fi returnate legal in 10 zile lucratoare.

| OnuOnulică a răspuns:

Sună-i și spune-le că anulezi o comandă.

| enrique81 explică (pentru OnuOnulică):

Nu mear lua decat o ora sa imi raspunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mail.

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai cel mai usor e sa suni la ei si sa le vorbesti. Daca nu le trimiti un email le spui numarul comenzii pe care l-ai primit in email cand ai dat comanda le poti spune si pe ce nr de telefon e comanda si le spui ce vrei sa stearga din comanda.