| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa descarc programe de editat poze?

17 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Download.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Download.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe Google si scrii programe de modificat sau editat poze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin download

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie pe GOOGLE : "programe de editat poze download" si poti sa le downloadezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Download.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-l downlodezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de editat poze cu cruci, sange, etc pot gasi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog sa-mi spuneti sh mie cum se descarca anumite programe de edicat! Ptr a avea mai multe detalii va rog sa-mi adaugati la lista de prieteni la ID zanfirlouise

| Ea a răspuns:

Scrii pe google free download "..."(photo shine, magic photo editor, dream light photo editor, photoscape, face smoother, picasa 2 s. a. m. d depinde ce program vrei happy

| rolly14 a răspuns:

Dai pe google si downloadezi

| Teardrop:] a răspuns:

Sau poti descarca de aici Dream Light.si asta e bun.
http://dreamlight-photo-editor.ro.malavida.com/......ta-windows

| me_6767 a răspuns:

Intri pe google, gasesti programul si dai clik pe download!

| maitebianca a răspuns:

Intrii pe google si scrii programe de modificat sau ediat poze download

| adrien a răspuns:

Cum pot sa descarc poze depe hi5 sa ramane in maraime normalae sa nu se minimalizieaza?

| 123456789123456789123465789123456789 a răspuns:

Cum pot sa uit ceva ce trebuie sa uit?