Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2778602intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Oct
SATI 300.255AFISARI
162.165VIZITE
145.893V. UNICI
29 Aprilie 2009
Anonim intreaba:

Cum stii ca o geanta Louis Vuitton e originala?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    30 Aprilie 2009 00:06
    Anna a răspuns:

Daca iti permiti sa-ti cumperi o geanta Louis Vuitton, de ce nu ti-ai permite si un consilier vestimentarlaughing

• 10 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 30 Aprilie 2009 16:34
    lolita a răspuns:
    Jani si eu am un portofel Armani, stampilat si te asigur ca este doar o copie reusita. big grin doar daca o cumperi de la asazisul magazin, daca ti-o "ofera " cineva sa nu dai mai mult decat 500 ron, ca oricum este falsa.
  • 29 Aprilie 2009 21:28
    kh1ss a răspuns:
    Pai te uiti la magazinul de unde o cumperi... daca o cumperi dintr`un magazin din obor... sigur e originala :p
  • 29 Aprilie 2009 21:33
    borsec a răspuns:
    Pai trebuie sa aiba scrisa firma in interiorul gentii pe eticheta, apoi pe cheita de la fermoare sau pe capse daca are, atunci cand o cumperi trebuie sa-ti dea si garantie vanzatorul.
  • 29 Aprilie 2009 23:15
    assiris a răspuns:
    Cind ti-o vinde el personal, in rest, cind traim intr-o lume contrafacuta e mai greu. Chinezii au ajuns sa faca adidas mai buni decit originalii
  • 29 Aprilie 2009 23:10
    Krina a răspuns:
    Nu prea ai cum.Doar producatorii cunosc elementele de siguranta.Normal ca nu le pot dezvalui, de teama ca produsele lor sa nu fie contrafacute.
    Cel mai sigur este sa o cumperi din reprezentanta.
  • 1 Mai 2009 02:43
    Florinna a răspuns:
    Tre sa cunosti originalitatea.
  • 30 Aprilie 2009 02:10
    jani a răspuns:
    E simplu! De obicei in geanta ''Louis Vuitton'' inauntru pe dosul materialului din fata este stampilat.Doar ca daca vrei sa te convingi de originalitate trebuie descusuta.(Din pacate)oricum nu face nimic chiar daca e desfacuta ca doar e numai o ''GEANTA'' nu?
  • 2 Mai 2009 18:48
    GeOrGiAnA_8498 a răspuns:
    Are scrisa firma in interiorul gentii pe eticheta, apoi pe cheita de la fermoare sau pe capse daca are, atunci cand o cumperi trebuie sa-ti dea si garantie vanzatorul.
  • 14 Mai 2009 22:51
    Raspuns anonim:
    Pai in primul rand n-o cumperi din publitim, sau de pe nu stiu c alte siteuri de licitatii & co si cauti o poza de pe siteul designerului si te pui sa te joci jocu ala cu diferentele
    unele au literele intoarse, pe eticheta poate sa fie scris LOUIS VUIT TON sau LOUIS XUITTON, care cand vin gravate mici pe fermoar si mai stiu eu ce nu se prea observa diferenta
    si daca tot ai 2000 $ sa dai p o geanta... comand-o donline de p louisvuitton.com... k nu te mia uiti la cativa dolari cat o fi transportulwinking
  • 18 Ianuarie 2011 15:37
    Raspuns anonim:
    Din cate stiu eu gentile de firma nu numai vuitton inauntru nu ar trebui sa aiba fermoare cum au maj gentilor din ziua d azi