| Nikolassss a întrebat:

Curand va fi ziua iubitei mele, niste cadouri recomandari ceva? Funda! Eu ma gandeam la un parfum.

Răspuns Câştigător
| FOTOmodel99 a răspuns:

Un parfum da, de ce nu?
Dar ca sa-i o faci si mai fericita i-ai un lantisor prefert sa fie de aur un ursulet mare big grin si un buchet mare de trandafiri rosii..va fi foarte incantata crede-ma..Multa bafta! love struck

2 răspunsuri:
| FionaFlower12 a răspuns:

Deci, un parfum se consuma ciocolata se mananca iar trandafirul ofileste... eu ma gandeam ca tot sunt fata la niste cercei sau un lant frumos sau un tablou frumos nu stiu ceva care sa ii ramana pe viata asta cred ca i-ar placea unei fete.

http://blog.ilux.ro/2012/08/cadouri-iubita-zi-nastere/

Sa scrii ce i-ai cumparat. Daca vrei.

| WEGA a răspuns:

Eu zic un parfum o ciocolata si un trandafir si gata ala rsti bafta