| Paul_Tanase_1999 a întrebat:

Daca am cumparat un tricou de la Zara si vreau sa-l returnez impreuna cu bonul fiscal, primesc banii inapoi sau trebuie sa-mi iau altceva?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa iti primesti banii inapoi sau sa cumperi altceva de aceeasi valoare.

| LoveSleep a răspuns:

Poate ai noroc și te lasă să păstrezi punga. Te lauzi și tu cu ceva când te duci după pâine.

| Andreiu68 a răspuns:

Il returnezi si iti da banii pe loc, ori iti ei altceva in valoarea bluzei.

| Faranume1111 a răspuns:

Depinde,daca il returnezi in 24 de ore mi se pare ca iti da banii inapoi, iar daca nu trebuie sa cumperi altceva.